poniedziałek, 3 lutego 2014

ZEBRANIE WIEJSKIE

Dnia 11.02.2014r o godz. 18:00 w sali OSP w Gnieżdżewie odbędzie się Zebranie Wiejskie. Mieszkańców proszę o liczne przybycie.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Owocne zebranie,jak zostanie zagospodarowany staw będzie wizytówką naszej wsi,serdecznie proszę o ponowną rozmowe z mieszkańcami mieszkającymi za torami aby dali się namówic na przyłączenie ich do naszej wsi przecież to naturalne że te tereny powinny należec do Gnieżdżewa wowczas i dworzec pkp zmieniłby swoją nazwe na Gnieżdżewo nowy piękny dworzec również bylby naszą wizytówką i swiadectwem rozwoju wsi,wojt byłby skłonny się do tego wniosku przychylić wystarczy tylko przekonac ludzi tam mieszkających to da się zrobic,pozytywne załatwienie sprawy byloby pani wielkim osiągnięciem,pozdrawiam

Maria Szefka pisze...

Dziękuję za komentarz , co się tyczy modernizacji stawu to już spędza mi to sen z oczu, żeby tylko był dobry i słowny wykonawca i oby wszystko było tak jak sobie wyobrażaliśmy.
Co się tyczy terenów za przejazdem kolejowym, to tez bardzo trudna sprawa, jak informowaliśmy o spotkaniu z tymi Mieszkańcami niektórzy byli oburzeni, że nie chcą, bo to koszty a im jest tak dobrze. Natomiast na spotkanie przyszły 3 osoby.
Co do dworca to miał zostać Swarzewo, gdyż na zmianę kolej nie wyraziła zgody bo to też koszty. Pożyjemy zobaczymy co się uda z tym wszystkim zrobić.
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Rozumiem obawy,bo to wiąże się z wymianą dokumentów,zmianą w księgach wieczystych,ale jestem przekonany ,że gmina pokryłaby wszelkie koszty z tym związane,gra na prawde jest warta świeczki,na tamtym terenie powstaje coraz to więcej domów,poza tym osoby tam mieszkające są związane z naszą wsią,angażują się w życie społecznene,chodzą do naszej szkoły,sklepów,może warto zorganizowac raz jeszcze spotkanie na ten temat i go przedyskutowac

Maria Szefka pisze...

zobaczymy co da się zrobić

Anonimowy pisze...

Gmina pokryje koszty zmiany zapisów na pewno ale z naszych podatków,jeśli anonim był na zebraniu to pewnie wie że wiecej jest wydatków na jednego mieszkańca niż płaci podatku.Niema co mieszać tym mieszkańcom mieszkają tak od urodzenia i zawsze było dobrze.

Anonimowy pisze...

Dworzec PKP powinien nosić nazwę Gnieżdżewo tak samo jak ścieżka rowerowa powinna miec swój początek u nas,a mieszkańcy za torami niech tam sobie mieszkają jak tak im cudownie w Swarzewie

Maria Szefka pisze...

Witam, niestety w b/r nie będzie wykonane oświetlenie na ul. Kwiatowej, ponieważ są do wykonania jeszcze starsze projekty aby nie straciły ważności. Na wszystkie nie ma pieniędzy.
Pozdrawiam

Maria Szefka pisze...

Witam Pani Sołtys, na zebraniu ogłoszono że na ulicy Kwiatowej w Gnieżdżewie będzie w tym roku robione oświetlenie. Czy tak rzeczywiście będzie?