niedziela, 6 października 2013

Bal Seniora

05.10.2013r. w Gnieżdżewie odbył się Bal Seniora, na który zostali zaproszeni wszyscy Mieszkańcy od 60 lat i więcej. Ogółem mamy w Gnieżdżewie 206 Seniorów i niestety nasza wieś się starzeje, bo co roku wskaźnik % rośnie. Dzięki Paniom z Koła Gospodyń, Pani Opiekunce Klubu i Radzie Sołeckiej, impreza została przygotowana super.
Po powitaniu Gości przez Sołtysa, Gości powitał także Wójt Gminy Puck Pan Tadeusz Puszkarczuk. Następnie uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gnieżdżewie przedstawiły program artystyczny. Dziękuje Uczniom oraz Gronu Pedagogicznemu wraz z Dyrektorem Szkoły za przygotowanie bogatego programu. Do tańca Seniorom przygrywał zespół ART-DUO, który wspaniale bawił Gości. Tańce trwały do bardzo późnych godzin nocnych. Podczas imprezy wyłoniono najstarszych i najmłodszych Seniorów obecnych na spotkaniu.
Najstarsi to: Pani Jadwiga Lesnów i Pan Stefan Lesnów, którzy otrzymali skromne upominki od Rady Sołeckiej oraz wspaniałe albumy od Pana Wójta
Najmłodsi to: Pani Helena Doering i Pan Andrzej Budzisz, którzy również otrzymali skromne upominki od Rady Sołeckiej.
Dla Gości przygotowano również bogaty poczęstunek. Osoby, które zaszczyciły nas swą obecnością, były bardzo zadowolone ze spotkania.
Spotkanie było również nagrywane przez Pana kamerzystę z U.G., nagranie będzie można oglądać na stronie gminnej oksitpuck.pl.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji tego spotkania. Szkoda tylko, ze tak mało Seniorów przyszło na spotkanie (nawet osoby, które potwierdziły przybycie nie przyszły). Na przyszłość proszę rzetelnie potwierdzać przybycie aby niepotrzebnie nie przysparzać pracy i kosztów organizatorom.
Bal Seniora 2013

Brak komentarzy: