sobota, 28 września 2013

DOBRE WIADOMOŚCI

Witam serdecznie wszystkich Mieszkańców i pragnę podzielić się dobrymi wiadomościami:
1. W środę Pan Wójt podpisał umowę w Urzędzie Marszałkowskim odnośnie rewitalizacji stawu (teraz zostaną ogłoszone przetargi na wykonanie robót przy stawie, aby wczesną wiosną rozpocząć prace).
2. Wreszcie udało się usunąć połamaną płytę na studzience telekomunikacyjnej na ul. Strażackiej (to również było trudne zadanie, bo aby znaleźć odpowiedzialne osoby za te prace graniczyło z cudem).

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Przepraszam ale czy była taka możliwość zarybienie stawu bo wile młodych dzieci łowi na naszym stawie karasie ale chciałbym żeby tam zostały wpuszczone też inne ryby ze by nie łowili ciągle tego samego.Czy by była możliwość zarybienia stawu proszę o odpowiedz.

Maria Szefka pisze...

Na tym etapie nie można nic zmieniać a w projekcie brak wzmianki o zarybieniu, jednak myślę że po ukończeniu projektu zarybienie będzie możliwe. Jednak jest to moje prywatne zdanie, więcej na ten temat proszę dowiadywać się w późniejszym terminie.
Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

ale żeby niektóre ryby nie zjadły innych. Można wpuścić,liny,karpie i szczupaki i morze jeszcze płotki.Czy by była taka możliwość.Proszę o odpowiedz.I w jakim terminie będzie czyszczenie stawu

Maria Szefka pisze...

Niestety nie znam się na zarybianiu. Roboty przy stawie zaczną się na wiosnę.