piątek, 9 lipca 2010

PRACA

POTRZEBNA OD ZARAZ OSOBA DO PRACY W SOŁECTWIE. PRACA NA UMOWĘ ZLECENIE OKOŁO 30H/MIESIĘCZNIE, W DOWOLNYM CZASIE. PRACA POLEGA NA KOSZENIU TERENÓW ZIELONYCH W SOŁECTWIE, ZBIERANIE ŚMIECI Z KOSZY WIEJSKICH 2XMIESIĘCZNIE ORAZ UTRZYMANIE OGÓLNEGO ŁADU.


CHĘTNYCH PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ U SOŁTYSA

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Jak gmina mogła u nas zbudować tak paskudne boisko,kto jest za to odpowiedzialny!?,to boisko jest krzywe z każdej strony,ziemia na której miała wyrosnąć trawa jest najgorszej kategorii pełna nie bezbiecznych szkieł i kamieni,heh również trawa która na niej wyrosła jest wypalona,ponieważ po 1 koszeniu nie została wygrabiona,nie zrobiono drenażu płyty boiska i wielu innych rzeczy,jednym słowem to boisko zagraża zdrowiu piłkarzom na nim grającym,to wielki skandal!!!Radny pan Elwart chodzi na mecze dlaczego do tego dopuścił?Wójtowi powinno być wstyd nie dość że musimy znosić te wiatraki,gmina otrzymuje olbrzymie pieniądze za ich dzierżawę to jeszcze robią taką fuszerkę,to boisko trzeba zrobić jak najszybciej od nowa,bez żadnej łaski ze strony pana wójta,jest pani bardzo dobrym sołtysem,proszę dla dobra mieszkańców poruszyć tą sprawę na gminie

Maria Szefka pisze...

Dziękuję za uwagi, wszystkie są dla mnie cenne.Co się tyczy boiska, to tak sobie życzył LZS żeby wyrównać tylko połowę. Było ono robione kiedy ani ja nie byłam sołtysem ani Pan Ellwart Radnym a teraz bardzo trudno z tym coś zrobić, chociaż o tym myślimy. Uważam, że i tak dużo robimy w tym kierunku: mamy prąd na boisku, traktorek do koszenia trawy, staramy się o budynek socjalny dla sportowców, chociaż czasami się zastanawiam dla kogo to wszystko? Sport u nas jest słaby. Drużyna piłkarska w większości to nie Mieszkańcy wsi, lekkoatletyki brak ze względu na brak opiekuna - sportowców mamy super. Proponuję zająć się drużyną lekkoatletów i wspólnie będziemy walczyć o boisko. Jeśli zaś chodzi o wygląd murawy, to odpowiedzialny jest prezes LZS ze sportowcami, który uważa że robi to świetnie. Nie wyobrażam sobie aby Pan Wójt pilnował boisk na terenie Gminy.
Czekam, do zobaczenia.

Anonimowy pisze...

Boisko na bardzo mokrym gruncie,teraz niby jakiś plac zabaw nad stawem nie wyobrażam sobie tego żeby to mogło być dobrze zrobione.To się wiąże z ogromnymi kosztami i ciężka pracą.Kto by to miał zrobić i dla kogo...Drużyna jest jakby jej nie było,praktycznie sami obcy,a plac zabaw???Przecież to i tak będzie zaraz wszystko do naprawy!Tak jak plac przy remizie co chwile jakieś części znikają,huśtawka niedługo się urwie tam się nikt nie bawi!!!!!Moim zdaniem te miejsca nie są właściwe,za mokre!!!Czy w Gnieżdżewie nie ma lepszego miejsca na to wszystko?Zawsze dostajemy to najgorsze!Czemu w innych wioskach jest lepiej?

Maria Szefka pisze...

Zapraszam do mnie, to porozmawiamy i wytłumaczymy sobie wszystkie sprawy, blog nie gg

Anonimowy pisze...

A ja mam propozycje dla Anonima: weź się z tego Gnieżdżewa wyprowadź - skoro tu tak źle i wszędzie jest mokro. Znajdź sobie te wioski gdzie jest lepiej! Ja nie mieszkam tu już prawie 18 lat i żałuję, bo widzę jak Gnieżdżewo pięknieje i się rozwija, szczególnie w ostatnich latach. A narzekać anonimowo to może każdy. Co zrobiłeś Anonimie dla wsi kiedykolwiek? Pochwal się!
Lucyna Grabarczyk