wtorek, 18 grudnia 2012

Odbiór sali

18.12.2012r. została oddana po remoncie sala w OSP w Gnieżdżewie. Została wykonana nowa instalacja elektryczna oraz odnowione ściany. Sala nabrała zupełnie innego wyglądu. Jest tam teraz miło i przytulnie. Zostały również wykonane witryny na puchary. Myślę, że sala ta będzie podobała się Mieszkańcom.
Dziękujemy Panu Wójtowi, Pani Skarbnik Urzędu Gminy oraz Panu Dyrektorowi OKSiT w Gminie Puck za sfinansowanie tej inwestycji.
Odbiór sali OSP

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Piękne teraz ta sala wygląda aż miło popatrzeć,pomału ale wszystko się da zrobić Gratulacje dla STRAŻY OSP GNIEŻDŻEWO,dobra robota,tak trzymać...

Maria Szefka pisze...

Myślę, że gratulacje należą się wszystkim, którzy zabiegali o wygląd sali ale przede wszystkim Panu Wójtowi za finanse na ten remont bo baz nich nie dałoby się ruszyć.
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

wkoncu cos sie odbylo na tej sali dla dzieci,a nie jak zawsze na wszystkich imprezach bawilo sie KGW,duzy uklon dla pani ktora zorganizowala zabawe karnawalowa naprawde z prawdziwego zdarzenia,chociaz raz dzieci z gnieżdżewa mogly byc dumnie ze mieszkaja w tej wsi gdyz bardzo ubolewam nad tym ze maja takiego gospodarza ani placu zabaw ani przedszkola!!!przeciez ma pani wnuki?moze otworzy pani oczy?

Maria Szefka pisze...

Cieszę się, ze impreza dla dzieci się podobała, ale odbyła się również dzięki Paniom z KGW, które zasponsorowały 250,-na osoby prowadzące tą imprezę. Co do dzieci to powinny przychodzić do Klubu częściej a nie tylko na imprezy. Tam Pani opiekunka powinna zorganizować im czas. Klub to nie moja praca. Co się tyczy placu zabaw to niestety ale nie mam kawałka działki na której mógłby stać. Boisko należy do szkoły natomiast plac za remizą należy do OSP(może autor zasponsoruje działkę z przeznaczeniem na plac zabaw), bo ja mogę zakupić plac zabaw dopiero jak będę dysponować miejscem. Jeśli chodzi o przedszkole to również nie mamy pomieszczeń, przecież nawet dzieci do szkoły chodzą na dwie zmiany, proponuję aby autor poprzedniego komentarza otworzył przedszkole prywatne a ja postaram się o dopłatę z U.G. Ponadto jestem ciekawa w ilu pracach pomagał autor owego komentarza , bo wymagać jest łatwo trudnij cokolwiek zrobić. Proszę przygotować się do wyborów Sołtysa w 2015r. i zostać lepszym gospodarzem. Powodzenia, pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Pani Mario, proszę się nie przejmować, zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie będzie pasowało. Anonim (wpis z dnia 19.01.2013) pewnie nie ma zielonego pojęcia, że istnienie klubu w Gnieżdżewie zawdzięczamy wyłącznie Pani! I miło by było gdyby w klubie działo się więcej, bo na co dzień "wieje pustkami". Ogromny ukłon dla KGW i naszych Kabaretów, które są chlubą Gnieżdżewa prezentując naszą wieś gdzie się da! Krytycznym osobą polecam zebranie wiejskie- powinno chyba nie długo się odbyć? by były świadome co się we wsi dzieje, a nie ślepo "psioczyły" i tylko narzekały. Polecam też pomoc przy "wiejskich działaniach",by sprostać chociaż swoim wymaganiom.

Maria Szefka pisze...

Serdecznie dziękuję za poparcie, pozdrawiam Osobę, która ma pojęcie na temat działań we wsi.