niedziela, 7 października 2012

BAL SENIORA

Dnia 06.10.2012r. w Gnieżdżewie odbył się Bal Seniora zorganizowany przez Sołtysa i Radę Sołecką. Impreza rozpoczęła się od powitania Gości, którymi były osoby od 60-tego roku życia. Swą obecnością zaszczycił nas również Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk, Radny Powiatu i pracownik Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck Brunon Ceszke oraz Radny Gminny Jan Ellwart. Następnie dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gnieżdżewie przedstawiły program artystyczny przygotowany specjalnie dla Seniorów za co dziękuję zarówno uczniom jak i Gronu Pedagogicznemu. Podczas uroczystości odznaczono medalami 700-lcia Gnieżdżewa pary małżeńskie, które w br. roku obchodzą ZŁOTY JUBILEUSZ a byli to Państwo:
- Maria i Gerard Melzer
- Alfreda i Edmund Skrzypkowscy
- Bogumiła i Janusz Girek
- Anna i Stefan Kuchnowscy
Medalami odznaczono również osoby, które ukończyły w br. 80 lat:
- Maria Kollek
- Marta Rąpca
Natomiast najstarszą Seniorką obecną na sali była Pani Jadwiga Lesnów a najstarszym Seniorem Pan Stefan Lesnów.
Najmłodsi Seniorzy na sali to:
- Bernarda Ellwart
- Ryszard Pionke
Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i z Wiejskiego Klubu Kultury przygotowały dekorację oraz bogaty i smaczny poczęstunek za co gorąco dziękuję.
Seniorów bawił Pan Mariusz. Zabawa była bardzo udana, było bardzo wesoło. Sprawdziło się to co zawsze powtarzam, że nasi Seniorzy to ludzie z wigorem i poczuciem humoru.
Cieszę się, że chociaż w ten skromny sposób możemy podziękować za trud jaki wkładają w wychowanie kolejnych pokoleń.
Bal Seniora 2012

Brak komentarzy: