poniedziałek, 11 maja 2009

Trójbój siłowy

10.05.2009r. Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck zorganizował Mistrzostwa Gminy Puck
w trójboju siłowym. Z Gnieżdżewa pojechało tylko dwóch uczestników a mimo to zajęli w klasyfikacji zespołowej III miejsce. Byli to Marek Lessnau i Mariusz Białk. Marek Lessnau został Mistrzem Gminy Puck w kategorii do 75kg. z wynikiem 425kg i tak: przysiad ze sztangą 130 kg. wyciskanie sztangi 120kg. martwy ciąg 175kg., zaś Mariusz Białk Vice-Mistrzem Gminy Puck w tej samej kategorii z wynikiem 405kg (130, 110, 165). W klasyfikacji generalnej zwyciężyło Leśniewo przed Połczynem i Gnieżdżewem. Jest to pierwszy start w historii Gnieżdżewa w sportach siłowych i od razu tak udany. Gratuluję wyników i cieszę się razem z Wami. Jestem dumna, że mamy taką wspaniałą młodzież.